Продавець АлексПромПодшипник розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
157 відгуків
АлексПромПодшипник (068) 542-13-84; (098)995-04-20
+38-068-542-13-84
+38-098-995-04-20
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Шарнірні підшипники ковзання

Шарнірні підшипники - це підшипники ковзання, внутрішні і зовнішні кільця яких мають поверхні ковзання сферичної форми.

Шарнірні підшипники призначені для передачі радіальних, осьових і комбінованих навантажень в рухомих або нерухомих з'єднаннях машин і механізмів.

Слід мати на увазі, що:

 • рухливе з'єднання - з'єднання, при якому шарнірні підшипники працюють при взаємному переміщенні одного кільця відносно іншого, при порівняно невеликій швидкості ковзання;
 • нерухоме з'єднання - монтажне зчленування, при якому шарнірні підшипники працюють при періодичних одиничних зрушення одного кільця відносно іншого; призначені в основному для компенсації неспіввісності валу і корпусу.

Усі шарнірні підшипники можна розділити на дві групи за способом змазування робочих поверхонь:

 1. шарнірні підшипники вимагають підведення мастила (з поверхнею ковзання сталь / сталь),
 2. шарнірні підшипники без зовнішньої мастила - самозмащуванні (з поверхнею ковзання сталь/металлофторопласт, сталь/органоволокнит).
 • Шарнірні підшипники з поверхнею ковзання сталь/сталь призначені для сприйняття знакозмінних важких , ударних або статичних навантажень. Вони виготовляються з високоякісних підшипникових сталей ШХ15, ШХ15СГ або нержавіючої сталі 95Х18Ш.

  Шарнірні підшипники самозмащуванні призначені в першу чергу для сприйняття великих навантажень постійного напрямку, при невеликих швидкостях ковзання. Їх застосовують у вузлах з підвищеними вимогами до довговічності і при скрутному обслуговуванні опор, коли використання підшипників з поверхнею ковзання сталь/сталь недоцільно.
  Самозмащуванні підшипники виготовляються із сталі ШХ15, 95Х18Ш, 12Х18Н9Т.
  Серийные подшипники работоспособны при температуре до +120°С. Допускается кратковременная работа подшипников при температуре +150°С. Для более тяжелых температурных условий применения выпускаются подшипники специальных исполнений.
  К сожалению, для выбора типа подшипника нельзя составить общие правила, так как обычно следует учитывать множество факторов, заключающее в себя ряд противоречий, которые необходимо разрешить или оптимально уравновесить. Поэтому в сложных случаях требуется консультация с изготовителем шарнирных подшипников.
  Шарнірні підшипники з поверхнею ковзання сталь/сталь: