Продавець АлексПромПодшипник розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
166 відгуків
АлексПромПодшипник (068) 542-13-84; (098)995-04-20
+38-068-542-13-84
+38-098-995-04-20

Уплотнение для подшипников

Уплотнение для подшипников

Предоставляем Вашему вниманию основную информацию об уплотнениях, которые применяются в подшипниках и подшипниковых узлах.

Уплотнения в подшипниковых узлах должны быть надежными и долговечными, так как от этого зависит работоспособность подшипников. Применяемые в подшипниковых узлах различные типы уплотнений предназначены для предотвращения проникновения влаги, пыли, грязи, металлической стружки, опилок и других инородных частиц в подшипники и подшипниковые узлы, а так же для удержания в нем смазки.

Существует несколько видов уплотнений:

- Контактні ущільнення- дуже надійні, при підтримці зносу на мінімальному рівні за рахунок необхідної обробки поверхні ущільнюваного.

- Безконтактні ущільнення- в основному придатні для роботи при високих швидкостях і температурах. Практично не мають тертя, не зношуються.

Так само ущільнення поділяються на:

- Вбудовані в підшипники ущільнення- економічне і малогабаритне рішення проблем ущільнення. Зазвичай використовуються у вузлах, де неможливо забезпечити зовнішнє ущільнення. Рекомендується використовувати у вузлах, де забруднення на середньому рівні.

- Зовнішні ущільнення- застосовуються, якщо пріоритетним є не економія простору та вартості, а ефективність роботи вузла (де не останню роль відіграє ущільнення).

При виборі найбільш ефективної та зручної конструкції ущільнення необхідно враховувати безліч факторів:

- тертя в ущільненні

- тип мастила

- температура

- вплив навколишнього середовища

- економічність

- швидкості по колу поверхні ущільнюваного

- розташування валу

Зв'язавшись з нашим фахівцем, Ви завжди зможете отримати повну і максимально інформаційно змістовну консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять.